Linux Türkiye Reseller Hosting

alemdarhost.com

DA Reseller I

10 Web Sitesi
200 GB Aylık Trafik
4 GB SSD Disk
Limitsiz E-posta
Limitsiz MySQL Veritabanı
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Domain Park
Let’s Encrypt™ SSL (Opsiyonel)

DA Reseller II

25 Web Sitesi
400 GB Aylık Trafik
8 GB SSD Disk
Limitsiz E-posta
Limitsiz MySQL Veritabanı
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Domain Park
Let’s Encrypt™ SSL (Opsiyonel)

DA Reseller III

16 Web Sitesi
800 GB Aylık Trafik
16 GB SSD Disk
Limitsiz E-posta
Limitsiz MySQL Veritabanı
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Domain Park
Let’s Encrypt™ SSL (Opsiyonel)

DA Reseller IV

Limitsiz Web Sitesi
320 GB Aylık Trafik
32 GB SSD Disk
Limitsiz E-posta
Limitsiz MySQL Veritabanı
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Domain Park
Let’s Encrypt™ SSL (Opsiyonel)

Anında Kurulum

Ödemeyi yapmanız durumunda, hosting ve alan adı hizmetlerimiz anında aktif olmaktadır. Ödeme gerçekleştikten sonra tarafınıza e-posta ile hizmet bilgileriniz gönderilmektedir. Artık bundan sonra hesabınızı rahatlıkla yönetebilirsiniz..

 

cPanel Kontrol Paneli

Tüm linux hosting işlemlerinizde cPanel kullanılır. Hosting işlemlerinizi, teknik detaylar ile uğraşmadan, web tabanlı panelinizden zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

 

Süper Sunucular

İyi hizmet kaliteli sunucular ile verilir. Alemdar host sunucuları, yeni nesil Intel E3 ve E5 serisi sunuculardan oluşan bulut platformlarda ve SSD storage sistemlerinde barındırılmaktadır.

 

 

7 gün 24 saat destek

İhtiyaç duyduğunuz her anda bizimle iletişime geçebilirsiniz . Destek masasından oluşturacağanız desteğe ekibimiz cevap vererek sorunlarınıı en kısa zamanda çözecektir.

 

Genel Özellikler

 • Limitsiz MySQL Veritabaları
 • Limitsiz Eposta Hesabı
 • Limitsiz Subdomain
 • WHM Kontrol Paneli
 • İşlemci Kullanımı % 20
 • Sanal RAM 512 MB
 • Name Server adresi sizin olmalı
 • Ücretsiz & Kolay Taşıma
 • Toplu mail kesinlikle yasaktır
 • PHP Mail fonksiyonları kapalıdır
 • Sunucu ayarları kişilere göre değişemez
 •  

  Süper sunucular

  İyi hizmet iyi sunucular ile verilir. alemdarhost devamlı olarak altyapısını güncel tutmaya ve kuvvetlendirmeye devam ediyor. alemdarhost.com Hosting sunucuları, yeni nesil Intel E3 ve E5 serisi sunuculardan oluşan bulut platformlarda ve SSD storage sistemlerinde barındırılmaktadır.

   

   

   

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bayi Hosting Nedir?

  Bayi Hosting, hesap sahibinin üçüncü şahısların websitelerini barındırmak için kendisine tahsis edilmiş sabit disk sürücülerini ve bant genişliklerini kullanabildiği bir web hosting çeşididir. Bayi, hostun hizmetlerini toptan alır ve sonra kar elde edecek şekilde müşterilere satar.

  WHM Nedir ?

  Web Host Manager ya da WHMcPanel, cPanel'in arka plan programına yönetimsel erişime izin veren güçlü bir programdır. Tüm Bayi Hosting Paketleri WHM ile birlikte gelir. WHM ile paketler yaratabilir, bant genişliğini ayırabilirsiniz.

  Profesyonel Plan ile Reseller arasındaki fark nedir ?

  Profesyonel plan hosting hizmetinde tek bir kontrol paneliniz olur. Ana siteniz hariç eklemek istediğiniz diğer sitelerinizi kontrol paneli üzerinden addon domain olarak ekleyip yayınlayabilirsiniz. Siteleriniz tek bir hesap altında olacağı için, size verilen işlemci ve ram kullanım kaynakları tüm siteler için aynı olacaktır. Reseller hosting hizmetinde ise, kontrol paneliniz üzerinden her bir site için ayrı hesap açarsınız. Bu nedenle açacağınız her yeni hesap için ayrı ayrı kaynak limitleriniz olur.

  Toplu mail gönderimi yapabilir miyim ?

  Sizlere sunmuş olduğumuz tüm hosting hizmetlerinde toplu mail gönderimi ve spam mail gönderimi yasaktır. Alemdar Host bu konuda sıfır tolerans gösterir ve toplu mail ya da spam mail gönderdiği tespit edilen hesaplar hakkında anında işlem yapılır ve para iadesi yapılmaz.

  PHP Mail ile mail gönderimi yapabilir miyim ?

  Tüm hosting sunucularımızda phpmail ve mail fonkisyonları kapalı durumdadır.Sitelerinizin iletişim formları üzerinden mail gönderimini sadece SMTP protokolü ile yapabilirsiniz.SMTP port olarak 587 kullanmanız gerekmektedir.

  Kullanmak istediğim yazılıma göre sunucudaki ayarlar değiştirilebilir mi ?

  Paylaşımlı hosting sunucularında değiştirilemeyecek ya da değiştirildiği zaman sunucudaki tüm hesapları etkileyecek fonkisyonlar vardır.Bu tür fonkisyonların değiştirilmesi paylaşımlı sunucularda ne yazık ki mümkün değildir.