SSL Sertifikası

Sectigo SSL Sertifikaları ile web sitenizdeki, veri ve kullanıcı güvenliğini arttırın.

Sectigo Positive SSL

$11.00

Yıllık
Hemen Teslim Süresi
Evet Ücretsiz Kurulum
İstenebilir Belge Gerekli mi?
Hayır Wildcard
Hayır Yeşil Bar

SSL Wildcard

$150.00

Yıllık
Hemen Teslim Süresi
Evet Ücretsiz Kurulum
İstenebilir Belge Gerekli mi?
Evet Wildcard (Alt alanadı)
Hayır Yeşil Bar

Sectigo EV SSL

$136.00

Yıllık
1-3 İş Günü Teslim Süresi
Evet Ücretsiz Kurulum
Evet Belge Gerekli mi?
Hayır Wildcard
Evet Yeşil Bar

SSL Sertifikası

Tüm bankalar sanal pos hizmetlerini web Sitelerine SSL zorunluluğu getirmiştir. SSL sertifikamız Türkiye'deki tüm bankaların sözleşmelerine uyumludur.

SSL Sertifikalarımızla müşterilerinize en iyi alışveriş hizlerini sunun.

Satış Ekibi İletişim

EV SSL hizmetinin sağlanabilmesi için, aşağıda belirtilen evrakların olması gerekmektedir. Evrak doğrulama süreçleri Sectigo firması üzerinden yapılmaktadır ve Alemdarhost'un bu süreçler konusunda herhangi bir yaptırımı yoktur.

1 - İmza Yetkilisi İmza Sirküsü, veya İmza Beyannamesi.

2 - Faaliyet Belgesi, veya Sicil Gazetesi.

3 - Vergi Levhası, veya Vergi Mükellefiyet Belgesi.

Yukarıda belirtilen belgelerin teknik birimize teknik destek talebi üzerinden iletilmelidir. Teknik personelimiz ön doğrulamadan sonra evraklarınızı sectigo firmasına iletecektir.

Hayır, belirtilen süre sonunda SSL sertifikaları yenilenememektedir. SSL sertifikalarının süresi dolduğunda yeniden sertifika satın almanız gerekmektedir.
Özel İP olmadan da SSL kurulabilmektedir. Bu kontrol panellerine göre değişim sağlamaktadır. SSL sertifikası için çoğunlukla özel İP gerekmektedir. Destekleyen tarayıcılar ve web sunucularında SNI desteği ile özel IP gerekmeden de SSL kurulabilir.
Hayır bu bir zorunluluk değildir. Düz bir LAMP kurulumu yada LEMP kurulumu olan sunucularda da web servisinize SSL kurulabilmektedir.
Hayır, bu konuda yazılımınızda güncelleme yapmanız gerekir. Genellikle .htacsess üzerinden http’den https protokolüne yönlendirme olarak yapılır. Aynı anda 2 protokolü kullanacaksanız linklerinizi yazılımınızdan kendiniz düzenlemelisiniz.
Yeşil adres çubuğu olarak adlandırılan bu özellik sadece EV SSL hizmetinde yapılabilmektedir. Bunun dışında standart SSL sertifikalarında sadece yeşil https:// görünmektedir.
Alemdarhost sunucusunda barınmayan web siteleri de SSL sertifikalarını bizden alabilirler. Hosting bilgilerinizi tarafımıza ilettikten sonra kurulum için bizden destek isteyebilirler.
Hayır, SSL sertifikanızın süresi bittiğinde yeniden bir SSL sertifikası almanız gerekmektedir. Otomatik yenileme yapılmamaktadır.